İkinci Burun Estetiği Fiyatları / İstanbul

Image Description

İkinci burun estetiği fiyatları hakkında bilgi edinme ve 2. burun ameliyatı ücretlerinin ne kadar olduğunu öğrenme ihtiyacı İstanbul da yine en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Daha 2019 yılının başlarında olmamıza rağmen İstanbul ve Türkiye de 2. burun estetiği fiyatları, ikinci defa burun ameliyatı olma ihtiyacı olan insanların yaptıkları en sık araştırmalardan biridir. İkinci kez burun ameliyatı olacakların ikinci revizyon burun ameliyat fiyatlarını araştırmak ve burun sorunlarına çare bulmak için farklı doktorları ziyaret ettikleri görülüyor.

İkinci Burun Estetiği Fiyatları

İkinci burun estetiği fiyatları ilk burun ameliyatı ücretlerine göre biraz daha yüksek olmaktadır. İkinci defa yapılacak olan burun ameliyatları ilk kez yapılan burun operasyonlarına göre biraz daha zordur. Bu yüzden doktorlar ikinci burun estetiği ücreti olarak ilk burun estetiği fiyatlarına göre biraz daha yüksek fiyat talep etmektedirler.

İkinci Burun Estetiği Ücreti Ücreti Doktora Hastaneye Burun Göre Değişir

İkinci Burun Estetiği Ücreti, 2. burun revizyonu müdahalesini yapan doktora, ameliyatın yapıldığı hastaneye ve burundaki sorunların derecesine ve daha önce kaç kez burun ameliyatı olmaya göre farklılık göstermektedir. İkinci Burun ameliyatının ne kadar olduğunu kesin belirlemek için ofis ortamında ameliyat olacak burnun muayene edilmesi problemlerin ve yapılacakların değerlendirilmesi gereklidir. Bunun için ameliyat olmayı düşündüğünüz doktoru ziyaret etmelisiniz. Revizyon burun estetiği ameliyatınızı yapacak doktor ile operasyon hakkında görüşürken burnunuzda yapılması gereken rötuşları, ameliyatınızın hangi hastanede olacağını ve zamanını ve bütün işlemlerin ödeyeceğiniz miktara dahil olup olamadığını kaç lira para ödeyeceğinizi sıkılmadan sormalısınız. Doktorlar sizi yargılayıp suçlamazlar ve oldunuz gibi kabul ederler. Bu yüzden aklınıza gelen bütün soruları açık ve samimi bir şekilde doktorunuza sormaktan çekinmemelisiniz. Ameliyatla ilgili bilgileri doğrudan ikinci estetik burun operasyonunuzu yapacak doktordan almalısınız, bir aracı veya asistanı ile görüşmemelisiniz. Bu doktorunuzun sizi anlaması ve tanıması için çok önemlidir. Ameliyat öncesi rahatça ulaşamadınız bir doktorun size ameliyat sırasında ve ameliyat sonrasında çok faydalı olmasını beklemek pek gerçekçi olmayabilir.

İkinci Burun Ameliyatı Fiyatları Burun Revizyon Sayısına Göre Değişir

İkinci burun ameliyatı revizyon fiyatları, yapılacak burun ameliyatı işleminin ilk kez mi, ikinci defa burun estetiği revizyonu mu, ya da üçüncü kez burun düzeltme işlemi olmasına göre de farklılıklar gösterir. 2. Kez yapılan burun revizyonu ameliyatları ücretleri ile 3. kez burun ameliyatı olma şansızlığını yaşamış insanların burun estetiği revizyon fiyatları arasında yapılacak işlemin içeriğine göre büyük değişiklikler olabilir. 

İkinci burun revizyon ameliyatı fiyatları ilk burun ameliyatı ücretleri ne göre biraz daha yüksek olmaktadır. 2. Burun ameliyatları, ilk kez yapılan burun operasyonlarına göre daha fazla güçlükler içermekte ve doktorlar da haklı olarak tam istedikleri başarıyı elde etmelerinin zor olduğunu düşündüğü ikinci belki üçüncü burun ameliyatı revizyonlarında risk almaktan kaçınmaktadırlar. Bazen burun estetiği revizyonu olacak insanlar çevrelerindeki toplumun veya belki doktorun kendilerini yargılamasından endişe ederek bazen de revizyon burun ameliyatı fiyatının çok yükselmesi kaygısı ile kaç kez burun estetiği ameliyatı olduklarını söylemekten çekiniyorlardır.

İkinci Burun Estetiği Fiyatı Doktora Özeldir

İkinci Burun Estetiği Fiyatı, bütün estetik operasyonlarda olduğu gibi burun estetiği olacak kişiye ve burun ameliyatını yapacak doktora özeldir. Bu yüzden ikinci burun ameliyatı fiyatlarını en iyi ve en uygun şekilde ameliyatınız yapacak doktor söyleyebilir. Burun estetiği ameliyatının en çok yapılan estetik ameliyatlardan olduğu düşünülürse bu kadar çok doktorun olduğu yerde ikinci burun estetiği fiyat çeşitliği hiç de şaşırtıcı olmamalıdır. İkinci estetik burun revizyon fiyatları konusundaki bu değişkenlik kafa karışıklığına neden olabilir. ŞUNDAN HİÇ ENDİŞE ETMEYİN gerek ikinci burun estetiği olsun gerek üçüncü burun revizyon ameliyatı olsun ister az ister çok ne kadar ve kaç para ödemiş olursanız olun; DOKTORUNUZ SİZİN İÇİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞACAKTIR. Ama çok düşük fiyatlara yüksek beklenti içine girmek hayal kırıklığı ile sonuçlanabileceği gibi çok yüksek burun ameliyatı veya estetiği fiyatları da her zaman en iyi sonucu sağlayacağı anlamına gelmemektedir.

Her işte olduğu gibi insanlar kendilerine sunulan hizmetin tam karşılığını aldığına inandığı zaman ücretin bir önemi olmaz. İkince kez burun estetiği revizyon ameliyatı olma talihsizliğini yaşamış bir insan eski burun sorunlarından kurtulup sabah rahat bir burun solunumu sonucu dinlenmiş olarak uyanıyor ve aynalara daha uzun bir mutluluk içinde bakıyorsa, doktor kontrole gelen hastasının yüzündeki yaşam enerjisinden kendi payına düşeni alıyorsa, ne estetik burun ameliyatı için kaç para ödendiğinin bir önemi olur ne de burun ameliyatı fiyatı kaç liradır hatırlanır.

Estetik burun ameliyatları sanatsal işlemler olduğu için kesin ve belirgin bir fiyat belirmek uygun değildir. Başarılı olursa sizi hayat boyu mutlu edecek ve iyi olmazsa da üzecek bir olayı maddi olarak değerlendirmek zor olsa gerek. Bunun seçimini siz  yapacaksınız ve en önemli belirleyicisi de burun ameliyatınızı yapan doktorunuz olacak. Ayrıca, burun iyileşmenizin iyi olması için dua etmeli ve ameliyatın ilk 1 aylık erken döneminde size söylenenleri uygulamaya özen göstermelisiniz.

İkinci Burun Ameliyatı Ücretleri Burundaki Soruna Göre Değişir

2. Burun Estetiği Fiyatları, burunda yapılacak işlemlere ve daha önce kaç kez burun ameliyatı olmaya göre de farklılık gösterir. Bundan dolayı sağlıklı fiyat değerlendirmesi yapabilmek için muayene olmak gerekir. İkinci burun estetiği fiyatını size en iyi şekilde ameliyatınızı yapacak doktor verebilir. İkinci kez veya daha fazla sayıda burun revizyonu olan insanlar belki ameliyat maliyetlerinin artacağı endişesi ile doktorlarından belki de sosyal baskılar nedeni ile çevrelerinden önceki burun ameliyatı sayılarını gizleme eğilimi gösterebilmektedir. Gerçeğe atılan doğru bir adım yanlışa koşmaktan daha iyidir. Doktorunuza her şeyi olduğu gibi anlatmanız ikinci burun ameliyatının size faydasının olup olamayacağını anlamanıza imkan tanıyacak ve olmayacak hayaller peşinde koşmaktansa elde edilebilecek gerçekleri görmenize rehberlik edebilecektir.

İkinci kez burun ameliyatı olmak zorunda kalan insanlar, ilk kez burun estetiği olan kişilere göre doktor seçimine daha çok özen göstermekte; ilk kez burun estetiği olanlara göre sonuçtan önce fiyata odaklanma hatasına daha az düşmektedirler. Bununla birlikte yaşadıkları sıkıntılı dönem nedeni ile özgüvenlerini yitirdiklerinden kendilerini ameliyat eden doktora ve diğer doktorlara karşı güvenme endişesi taşıyabilirler. İkinci burun estetiği revizyon ameliyatlarında sorunların tamamının veya bir kısmının düzeltilebileceği bilinmeli ve beklentiler gerçekçi olmalıdır. Bu yüzden daha ilk burun estetiği öncesi olası ikinci burun estetiği konusunda bilgilendirme ve bu sorunların nasıl ve zaman çözümlenebileceğinin anlaşılması burun estetiği olan insanların ve doktorların işini kolaylaştıracaktır.

İkinci Burun Estetiği Fiyatını Değerlendirmede Burun Tasarımı 

Eğer muayene gelemeyecek kadar uzak veya yoğun iseniz; daha önce kaç kez burun ameliyatı olduğunuzu belirterek ve burun şikayetlerinizi açıklayarak aşağıdaki bağlantı yoluyla burun resimlerinizi bize gönderebilirsiniz.

Biz bu burun resimler üzerinde inceleme ve analiz yaparak size ikinci burun estetiği düzeltme fiyatı ön bilgisi verebiliriz. Buruna dokunarak yapılan muayene gibi olmasa da burun resimlerini  incelemek doktora burun sorunları hakkında bilgi verebilir böylece burun estetiği ve ikinci burun fiyatı için bir ön değerlendirme yapılabilir.


İkinci Burun Estetiği Olma İhtiyacınız Varsa!

Bu  0532 301 1737  numaraya tıklayıp WhatsApp üzerinden bize burun resimlerinizi her iki yandan ve önden göndererek nasıl bir burun ve yüz görüntünüz olabileceğini görebilirsiniz.


Biz de burun tasarımlarınızı yaparak ameliyat sonu burnunuzun ve yüz görüntünüzün nasıl olabileceğini gösteren burun resimlerinizi size geri gönderelim. Böylece burun ameliyatı olmadan seçme ve vazgeçme şansınız olsun.

Kararınızın hayatınıza güzellikler katması dileğiyle…

Op. Dr. İSMAİL BAYRAM

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
0532 301 1737