Burun Estetiği Sanatı - İstanbul

Image Description

Burun Estetiği Ruhunuza Sanatsal Bir Dokunuştur!

Burun estetiği sanatı, takliti mümkün olmayan ameliyatı yapan doktora has özellikler içeren ve estetik olan burna özgü yönler taşıyan ince bir çalışmadır. Burun estetiği ameliyatları, estetiği yapan doktorun tecrübesini kullanma becerisine ve ameliyat edilen burunlara göre özel farklılıklar içeren bilginin sanatla birleştiği bir operasyondur.

Rinoplasti de denen burun estetiği yurdumuzda en sık yapılan estetik operasyonlardandır. Burun estetiğinin amacı iyi görüm ve rahat solunum elde etmektir. Anlaşılmayan, hep oradaymış gibi duran; yüzle uyumlu ve orantılı, rahat nefes alınabilen bir burun ameliyatı başarılıdır.

Başarılı bir burun estetiği insanın yaşam kalitesini ve mutluluğunu artırır.

Burun Estetiği Sanatı ile Hayalinize Dokunun!

Estetik Burun Ameliyatı, cerrahın bilgisini yeteneğiyle birleştirip ortaya koyduğu sanat eseri gibidir. Sonuca etki eden dört önemli faktör vardır:

  • Burundaki bozukluğun derecesi

  • Cerrahın bilgi, tecrübe ve becerisi

  • Burun Estetiği Adayının uyumu

  • Burun iyileşme süreci

Bu dört etkenden birinde sorun olursa burun estetiği sonucu başarısız olacaktır. Birden fazla faktörde sorun olursa estetik burun ameliyatı riski artacaktır.

Bilgisayar oratamında yapılan SANAL BURUN TASARIMI ile burun ameliyatı öncesi operasyonun provasını yapmak mümkündür. Bir ressam inceliği ve mimar titizliği ile yapılan bu estetik burun sanatı çalışmasının estetiğe olumlu katkıları oluyor. Artık ameliyat öncesi farklı açılardan çekilen burun fotoğrafları üzerinde yapılan değişiklikler ile ameliyattan sonra nasıl bir buruna sahip olunacağı görülebilir. Böylece istenmeyen sonuçları kabullenmek yerine seçme tercihi kullanabilir.

Başarılı bir burun estetiği ameliyatı sizi mutlu ederek daha güzel bir hayat yaşamanıza katkıda bulunabilir. Burun estetiğinin başarısı büyük oran bu işi yapan estetik doktorunun el becerisi ve tecrübesine bağlıdır. Muhakkak her her hekim her hastası için en iyi sonucu elde etmek ister. Bunun ile birlikte bu sanatsal bir çalışmadır ve bu işi yapacak olan estetik cerrahın bilgi ve yeteneğine bağlıdır.

Estetik Vücudu Sevgi Ruhu Güzelleştirir

Burun Estetiği Ameliyatı, kişinin ruhuna yapılan bir müdahaledir. Yüzünüz kimliğinizdir ve ruhunuzu yansıtır. Burun yüzün merkezindedir ve ondaki değişikler bütün yüz görüntüsünü etkiler. Vücudunuz ile ilgili olumlu değişiklikler kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar ve mutluluğunuzu artırır.

Beden ve ruh sıkı bir etkileşim içindedir ve hatta onları çoğu zaman ayrı düşünmek pek zordur. Çevremizde vücutları ile olumsuz yargı taşıyanların sinirli, sıkılgan ve utangaç tavırlar takındıklarına şahit olmuşsunuzdur.

Bunun tersine bedenleri ile ilgili iyi hislere sahip bireylerin özgüvenleri yüksek ve toplumsal olaylara katılımları daha etkileyicidir.

Başarılı bir burun estetiği sonucunda, estetik cerrahınızın maharetli parmakları ile burnuzu güzelleştirip şekillendirdiğini ruhunuzda derinden hissederek yaşarsınız. Ameliyattan sonra her geçen gün burnunuzun iyileşip şekillendiğini büyük bir mutluluk ile izlemek ancak yaşanarak anlaşılabilecek bir duyum olsa gerek. Bütün doktorlar her ameliyatında, her hastası için en iyi sonucu elde etmek ister. Burun estetiği bir el ve göz sanatı olduğundan aynı doktorun bile her ameliyatında aynı sonucu alması mümkün değildir. Burun sanatı; ortama, zamana, cerrahın ruh haline; bilgisine; deneyimine, yeteneğine ve hastaya göre farklık gösteren bir sanat emeğidir.

Burun, yaşam kalitesi açısından bir solunum organı olmanın ötesinde bir öneme sahiptir. En önemli sosyal iletişim organlarımız olan gözler ve dudakların merkezinde bulunur. Bu yüzden dikkat çekici bir yerdedir. Burundaki değişiklikler bütün yüz görüntüsünü etkiler. Bu olumlu veya olumsuz olabilir.

Burun estetiği nin amacı solunum işlevini sürdüren bir burun ile birlikte, doğal, anlaşılmayan ama kişiye hoş bir hava katan sonuçlar elde etmektir. Bu da bilginin ötesinde yapabilme becerisini de gerektiren sanatsal bir yeterlilik ister. Tecrübe ile yetenek birleşirse harika sonuçlar elde etmek hiç de zor değildir.

Op. Dr. İSMAİL BAYRAM

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
0532 301 1737