Değerlerimiz

Image Description

ESTEFİX’İN KURUMSAL KİMLİĞİ

Vizyonumuz;

Estefix, deneyimli profesyonel kadrosuyla, insan mutluğunu ve yaşam kalitesini yükseltmeyi temel ilke edinir. İnsanların, sevgi içinde sağlıklı ve mutlu yaşamalarını; özgüveni yüksek üretken bireyler olarak toplumsal hayata saygıyla bağlanmalarını ister.

Misyonumuz:

Estefix, insanların ihtiyaçlarına uygun tedavi yöntemlerini, kendini işine adamış, alanında deneyimli hekim ve profesyonel uzmanlarıyla; insan varlığına ve ahlaki değerlerine saygılı olarak sunmaya tutkuyla bağlıdır.

Amacımız:

Estefix, yirmi yıllık mesleki deneyimle edinilen; 5.000’den fazla burun estetiği, 6.000’den fazla saç ekimi takibi ve toplam 10.000’den fazla operasyon bilgisini sizlerle paylaşmak; sorunlarınıza sizlere özel estetik çözümler üretmek amacını taşır.

Değerlerimiz:
Kalite; estefix sunduğu her hizmette, en üst seviyede memnuniyeti hedefler. Gerçekçi beklentileri tam karşılamayı ve en iyi sonucu almayı standart edinir.
Güven; estefix yaptığı uygulamalarda güvenilirliği garanti eder. Ulaşılabilir, gerçekçi çözümler ile yol gösterir. En iyi ve en uygun alternatifleri açık ve samimi bir şekilde onayınıza sunar.
Sorumluluk; estefix insan varlığına, ahlaki değerlere, örf ve adetlere, yasalara, kişi ve kuruluşlara, tüm inançlara ve çevreye saygılı bir biçimde hizmet vermeyi görev bilir.

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
SVG

Adres

Büyükdere Caddesi NO: 24 Hukukçular Sitesi Daire NO: 20 Şişli / İSTANBUL

0532 301 1737