Burun Estetiği Tasarımı - İstanbul

Image Description

Burun Estetiği Tasarımı; Burun Fotoğrafı Analizi ve Burun Resimleri Tasarım Çalışması Estetik Burun Ameliyatında Çok Önemlidir! Burun estetiği öncesi yapılan bilgisayarlı estetik burun tasarımları, hem burun estetiği ameliyatını yapacak doktora; hem de burun ameliyatı adayına değerli bilgiler verir. 

Artık burun ameliyatı olmadan önce, ameliyat sonrası nasıl bir burun ve yüz görüntünüz olacağını görebilirsiniz!


Burun Estetiği Olmak İstiyorsanız!

Burun resimlerinizi önden ve yandan aşağıdaki örnekte olduğu gibi Resim Gönder İletişim yolu ile bize göndererek ameliyat sonrası nasıl bir burun ve yüz görüntünüz olacağını görebilirsiniz.

 BURUN RESMİ GÖNDER ► 


Burun Estetiği Tasarımı Nasıl Yapılır?

Burun estetiği tasarımı ameliyat öncesi estetik burun işleminin ayrılmaz bir parçasıdır. İleri teknolojinin estetiğe olumlu katkıları oluyor. Artık ameliyat öncesi bilgisayar ortamında dijital resimlerinden yapılan burun tasarımı ile ameliyattan sonra nasıl bir buruna sahip olunacağı görülebilir.

Böylece istenmeyen sonuçları kabullenmek yerine seçme tercihi kullanabilir. Burun estetik ve solunum ameliyatları öncesi burun operasyonu olacak insanların yüzlerini de gösterecek şekilde önden, her iki yandan burun fotoğraflarını çekiyorum. Çekilen burun fotoğrafları bilgisayar ortamına aktarılıyor. Burun resimleri üzerinde öncesi sonrası burun estetiği tasarımı yapılıyor. Bu tasarımlar kişilere gösterilerek onların fikirleri ve görüşleri alınıyor.

Burun Tasarımı Burun Estetiğinde Niçin Önemlidir?

Burun estetiği adayları, estetik burun ameliyatı öncesi, burun operasyonuna hazırlık için burun ameliyatlarını yapacak  doktor ile yaptıkları karşılıklı görüşmede; sıkılmadan samimi bir şekilde kendilerini ve estetik burun ameliyatı sonrası nasıl bir burun estetiği şekli istediklerini detaylıca burun estetiği doktoru na anlatmalıdırlar. 

Ameliyat öncesi bilgisayar ortamında yapılan ESTETİK BURUN TASARIMI; ameliyat sonrası oluşacak burun ve yüz görüntüsü hakkında ön fikir verdiği için BURUN ESTETİĞİ adayına seçme ve vazgeçme şansı sunduğu için çok değerlidir.

Bilgisayarlı 3D Estetik Burun Tasarımı Nasıl Yapılır?

Bilgisayarda Online Burun Resimlerinin Analizi yapmak, doktora ve burun ameliyatı adayına bilgi verebilir. Bunun için burun fotoğraflarınızı online olarak bize gönderirin. Biz de bu resimleri inceleyip tasarımlar ile düzenleyerek açıklamaları ile yine online olarak size geri gönderelim.

Bilgisayarlı online burun tasarımı ameliyat sonu nasıl bir burun ve yüz görüntünüz olabileceği hakkında size bir ön fikir verecektir. Böylece ameliyat öncesi seçme ve vazgeçme şansınız olacaktır. Bilgisayarda yapılan burun resimleri tasarım çalışması biz doktorlara da burun sorunları hakkında bir ön bilgi sunmaktadır.

Burun Fotoğrafları üzerinde yapılan bu Online Muayene ofis ortamında hastaya dokunarak yapılan Fizik Muayene bulgularının yerini tutamaz. Ama yine de cerraha burun sorunları hakkında bilgi verebilir.


Burun Estetiği Olmak İstiyorsanız!

Burun resimlerinizi şekildeki örnekte olduğu gibi önden ve yandan aşağıdaki iletişim yolu ile bize göndererek ameliyat sonrası nasıl bir burun ve yüz görüntünüz olacağını görebilirsiniz.

 BURUN RESMİ GÖNDER ► 


 Biz de burun tasarımlarınızı yaparak ameliyat sonu burnunuzun ve yüz görüntünüzün nasıl olabileceğini gösteren burun resimlerinizi size geri gönderelim. Böylece burun ameliyatı olmadan seçme ve vazgeçme şansınız olsun.

Op. Dr. İSMAİL BAYRAM

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
0532 301 1737