Göğüs (Meme) Estetiği

Image Description
gogus-meme-estetigi

Göğüs (Meme) Estetiği; kadında meme silikonu ile küçük göğüsleri büyütme, büyük göğüsleri küçültme, sarkmış göğüsleri dikleştirme, düşük meme başını kaldırma; erkekte büyük göğüsleri küçültme ameliyatlarını içeren estetik meme işlemlerine denir.

Göğüs estetiği, duysal denge ve gerçekçi beklentiler içindeyseniz; kendinize olan sevgi ve saygınızı artırır, güveninizi tazeler. Meme estetiği başarınızı ve yaşam kalitenizi yükseltebilir. Göğüsler dişilik simgesidir. Vücutla uyumlu büyüklükte, dik ve diri duran göğüsler genç sağlıklı kadın vücudunun güzelliğini tamamlar.

Göğüslerin normalden büyük olması; bel ve sırt ağrılarına, meme altlarında tahrişlere ve kötü kokuya sebep olabilir. Memelerin küçük olması; eksiklik duygusuna, sıkılganlığa sebep olabilir. Göğüsler kadın kimliğiyle bütünleşmiştir. Her sekiz kadından birini etkileyen tümör nedeni ile göğüslerini kaybetmiş kadınların bu durumundan derinden etkilendikleri görülmüştür.

Göğüs Büyütme Estetiği Fiyatları

Göğüs büyütme estetiği ameliyatı ile daha büyük güzel memelere sahip olabilirsiniz. Burada İstanbul'da meme silikonu ile estetik göğüs (meme) büyütme ameliyatı fiyatları yer alıyor.

Göğüsler, dişiliğin fiziksel ve ruhsal ayrılmaz bir parçasıdır. Kadın vücudunun fiziksel güzelliğini tamamlar ve bayanları erkeklerden ayıran en önemli görüntü simgesini oluştururlar. Göğüsler, aynı zamanda bütün canlıların hayata başlamalarını ve bağlanmalarını sağlayan ilk beslenme organıdır. Bu görevi emzirmek yoluyla süt vererek yapar. Emzirme olayı, memeler ile canlılar arasında eşsiz fiziksel ve duygusal derin bağlar meydana getirir. Bu yüzden memeler hem kadınlar hem de erkekler için çok özel organlardır.

devamı

Göğüs Büyütme Estetiği İyileşmesi Ne Kadar Sürer

Göğüs büyütme estetiğinden sonra iyileşme sürecinin rahat olması için göğüs bakım işine aktif olarak katılmanız, ilaçlarınızı düzenli kullanmanız ve doktorunuz önerilerine uymanız önemlidir.

Bütün estetik ameliyatlarda olduğu gibi silikon ile göğüs büyütme estetiği sonrası hijyen ve temizliğe dikkat etmek, göğüs üstündeki meme pansumanlarının bakımı; temiz ve kuru tutulması enfeksiyon gelişimini engellemek bakımından bir zorunluluktur.

Göğüs Büyütme Estetiği sonrası iyileşme süreci ilk günlerde biraz sıkıntılı olsa da genellikle hızlıdır ve çabuk toparlanıp normal yaşantınıza dönmeniz kolay olur. Estetik Göğüs Büyütme ameliyatları sonrasında iyileşme süresi bakımından üçüncü gün sosyal hayatınıza dönüp beşinci gün ofis işlerinize başlayabilirsiniz. Meme Büyütme Öncesi biraz heyecan olsa da Göğüs üstünde hissedilen baskı dışında Ameliyatı Sonrası Genellikle Rahat Geçer. Lütfen yeni göğüslerinizin en güzel haline ulaşması için kendinize zaman tanıyın.

devamı

Göğüs Büyütme Estetiği Sonrası Bebek Emzirme 

Göğüs büyütme ameliyatı olan kadınlar hamile kalıp bebek ve çocuk emzirmek isterlerse meme büyütmede kullanılan silikon protezler çocuğa veya anne zarar verir mi? Göğüs büyütme ameliyatı sırasında silikon protezler meme dokusunun yada meme dokusunun arkasındaki kasın altına yerleştirilir. Bu nedenle protezler meme dokusuna ya da süt kanallarına zarar vermez.

Ayrıca silikon maddesinin süte geçmesiyle ilgili olarak yapılan bazı çalışmalarda, inek sütünde ve piyasada bulunan bebek mamalarında, meme protezi olan kadınların sütündekinden daha fazla seviyede silikon olduğu saptanmıştır.

devamı

Göğüs Küçültme Estetiği Fiyatları

Göğüs küçültme ameliyatı ile büyük ve sarkık memeler; vücuda uygun, güzel, dik, küçük estetik göğüsler haline getirilir. Bu bölümde İstanbul'da göğüs küçültme estetiği ile meme küçültme fiyatları var.

Estetik Göğüs Küçültme Ameliyatı; büyük göğüsler ile sarkma olan memeler in vücuda uygun ölçülerde küçültme işlemi sonrası normal yerine taşınması sağlayan bir tür meme kaldırma, toparlama, sıkılaştırma ve düzeltme estetiği ameliyatları dır. Çok büyük memeler ile sarkan göğüsler kadın bedeninin güzel estetik görüntü şeklini ve yaşam kalitesini bozarlar.

devamı►

Göğüs Küçültme Estetiği İyileşmesi Ne Kadar Sürer

Göğüs küçültme estetiği sonrası iyileşme süreci estetik meme küçültme ve göğüs toparlama ameliyatı içeriğine göre farklılık gösterebilir.  Meme küçültme estetiği sonrası iyileşmenin hızlı ve rahat olması için göğüs bakım işine aktif olarak katılmanız, ilaçlarınızı düzenli kullanmanız ve doktorunuz önerilerine uymanız önemlidir.

Bütün estetik ameliyatlarda olduğu gibi ister göğüs küçültme estetiği olsun, ister meme toparlama ameliyatı olsun; operasyon sonrası hijyen ve temizliğe dikkat etmek, göğüs üstündeki meme pansumanlarının bakımı; temiz ve kuru tutulması enfeksiyon gelişimini engellemek için önemlidir.

Göğüs Küçültme Estetiği sonrası iyileşme süreci genellikle hızlıdır ve çabuk toparlanıp normal yaşantınıza dönmeniz kolay olur. Estetik Göğüs Küçültme ameliyatı sonrası iyileşme süresi bakımından üçüncü gün sosyal hayatınıza dönüp beşinci gün ofis işlerinize başlayabilirsiniz. Meme Küçültme Öncesi biraz heyecan olsa da Göğüs üstünde hissedilen baskı dışında meme küçültme ameliyatı sonrası genellikle rahat geçer. Lütfen yeni göğüslerinizin en güzel haline ulaşması için kendinize zaman tanıyın.

devamı►

Göğüs Küçültme Estetiği Sonrası Bebek Emzirme 

Göğüs küçültme estetiği sonrası emzirmenin davamı ve süt verme işlevinin korunması istenilen ve ideal olandır. Anne sütü her çocuğun en doğal, en güzel, en helal hakkıdır. Göğüs küçültme ameliyatlarında süt kanaları bir ölçüye korunsa da bebek emzirme için yeterli olmayabilir veya bazen hiç emzirmek mümkün olmaz. Bunun göğüs küçültme öncesi bilinmesi ve her meme küçültme ameliyatının emzirme yönünden kendine özgü riskleri bulunduğu bilinmelidir.

devamı►

Göğüs Dikleştirme Estetiği Fiyatları 

Göğüs dikleştirme estetiği ameliyatı ile kadınlar için her yaşta daha sıkı, dik, diri ve daha güzel göğüsler yapılabilir. Bu yazıda İstanbul'da sarkmış memeler için göğüs kaldırma ve meme dikleştirme ameliyatında uygulanan yöntemler ve fiyat bilgileri bulunmaktadır.

Meme kadınlar için hem estetik hem de fonksiyonel açıdan oldukça önemlidir. Fazla kilo alıp verme ya da gebelik dönemi sonrasında meme dokusu deformasyona uğramakta ve sarkmalar meydana gelmektedir. Günümüz teknolojik imkanları ve bilimsel çalışmaların sağladığı olanaklar ile cerrahi yöntemler ile meme dikleştirme ameliyatları uygulanabilmektedir.

devamı►

Göğüs Dikleştirme Estetiği İyileşmesi Ne Kadar Sürer

Göğüs dikleştirme estetiği sonrası iyileşme süreci estetik meme toparlama ve göğüs kaldırma ameliyatı içeriğine göre farklılık gösterebilir.  Meme dikleştirme estetiği sonrası iyileşmenin hızlı ve rahat olması için göğüs bakım işine aktif olarak katılmanız, ilaçlarınızı düzenli kullanmanız ve doktorunuz önerilerine uymanız önemlidir.

Bütün estetik ameliyatlarda olduğu gibi ister silikonlu göğüs dikleştirme estetiği olsun, ister silikonsuz meme kaldırma toparlama ameliyatı olsun; operasyon sonrası hijyen ve temizliğe dikkat etmek, göğüs üstündeki meme pansumanlarının bakımı; temiz ve kuru tutulması enfeksiyon gelişimini engellemek bakımından bir zorunluluktur.

Göğüs Dikleştirme Estetiği sonrası özellikle meme silikonu ile birlikte göğüs toparlama estetiğinin yapıldığı ameliyatlarda iyileşme süreci ilk günlerde biraz sıkıntılı olsa da genellikle hızlıdır ve çabuk toparlanıp normal yaşantınıza dönmeniz kolay olur. Estetik Göğüs Dikleştirme ameliyatı sonrası iyileşme süresi bakımından üçüncü gün sosyal hayatınıza dönüp beşinci gün ofis işlerinize başlayabilirsiniz. Meme Dikleştirme Öncesi biraz heyecan olsa da Göğüs üstünde hissedilen baskı dışında Ameliyatı Sonrası Genellikle Rahat Geçer. Lütfen yeni göğüslerinizin en güzel haline ulaşması için kendinize zaman tanıyın.

devamı►

Göğüs Dikleştirme Estetiği Sonrası Bebek Emzirme 

Göğüs dikleştirme estetik ameliyatı sonrası süt verme işlevinin korunması seçilen tekniğe ve memenin sarkıklığına göre değişir.

Göğüs ameliyatları sonrası bebek emzirme yapılan meme ameliyatı türüne göre farklılık gösterir. Meme silikonu ile Göğüs büyütme sonrası emzirme işinde neredeyse hiç bir sorun olmazken, göğüs sarkması olan meme dikleştirme ameliyatları sonrası çocuk emzirme çoğu zaman mümkün olur. Büyük göğüsler için yapılan meme küçültme ameliyatı sonrası ise ameliyat tekniğine göre bebek emzirme durumu değişir.

devamı►

Erkek Göğüs Küçültme Estetiği Fiyatları

Erkekte göğüs (meme) büyümesi tıp dilinde jinekomasti olarak adlandırılır. Baylarda göğüslerin değişik nedenlere bağlı olarak büyümesi erkeklerin yaklaşık beşte birini etkiler. Yaşamın herhangi bir döneminde görülebilen erkekte büyük meme problemi çeşitli sorunlara neden olabilir. Baylarda görülen erkek meme büyümeleri bir veya iki taraflı olabilir.

Erkeklerde göğüslerin normalden fazla aşırı olacak şekilde memelerin büyümeleri bir çok nedene bağlı olarak meydana gelebilir. Erkek göğüs büyümeleri ilaçlara, hormonlara, hastalıklara bağlı olabilir. Ama çoğu zaman erkekte meme büyümesinin belirli bir nedeni yoktur ve iyi huyludur.

devamı►

Meme Sarkmasında Göğüs Toparlama Estetiği

Göğüs sarkması bir veya birden çok faktörün memeler üzerine etkisi sonucunda ortaya çıkabilir. Göğüsler her kadın için hem estetik yönden hem de emzirme gibi çok özel işlev açısından çok önemlidir. Bu yüzden kadınlar göğüslerine çok önem verirler. Yaşlanma doğal bir süreçtir ve durdurulamaz. Yaşın ilerlemesi ile meme destek dokuları zayıflar ve bozulur bu nedenlerin göğüslerin diriliğini kaybetmesi üzerine olumsuz etkileri olur. Özellikle iri göğüslerde bu etki daha belirgin şekilde gözlenir.

Vücuttaki hormon dalgalanmaları göğüsler için büyüme ve küçülme gibi etkiler gösterir. Bütün bu değişimlerin sonucunda göğüs dokusunda azalma ve meme içindeki boşalma gibi etkiler göğüs sarkması sorununun yaşanmasına yol açar. Bunun dışında her kadın için özel bir durum olan gebelik ve emzirme süreci de göğüslere olumsuz etkiler yapar. Hormonlar, süt kanallarının dolup boşalması göğüs sarkmasının oluşmasına neden olabilir.

Özellikle erken yaşlarda görülen memelerdeki sarkmalar genetik faktörlerin etkisiyle ortaya çıkar. Meme bağ dokularının zayıflığı göğüsleri direkt etkileyen faktörlerdir.

devamı►

Ameliyatsız Göğüs Estetiği Meme Büyütme Fiyatları 

Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği için göğüs silikonu haricinde dolgu maddeleri kullanılmaktadır. Silikonsuz meme büyütme uygulamaları, göğüsleri büyütmek için kullanılan maddelere göre sınıflandırılabilir. Aquafillin Göğüs Büyütme olarak da bilinen yöntem sentetik dolgu maddleri kullanılarak yapılan meme büyütme işlemleridir.

Ameliyatsız göğüs büyütme öncesi, meme büyütme adayları işlemin riskleri ve belirsizlikleri yönünden açıkça bilgilendirilmelidir. Ayrıca emzirme işlevine etkileri ve maddi yönden tekrarlanma gerekliliği ile oluşacak masraflar konusunda samimi bir şekilde aydınlatılmalıdır.

Ameliyatsız silikonsuz göğüs büyütme fiyatları, aquafilling meme dolgusu ücretleri ile estetik göğüs büyüme işlemlerinin ne kadar olduğu 2019 yılı İstanbul ve Türkiyesinde yine en çok merak edilen en sık araştırılan konular arasındadır.

Meme Büyütmede RİSK UCUZ DEĞİLDİR. Pahalı olan istenmeyen mutsuz eden kötü sonuçlardır.

Ameliyatsız göğüs büyütme estetiği masrafları  ile silikonsuz göğüs büyütme estetiği işlemlerini FİYAT olarak değerlendirilecek olursak gerek Dolgu Maddeleri gerek Yağ Enjeksiyonları Silikon ile Göğüs Büyütme ameliyatından UCUZ DEĞİLDİR. Tekrarlanan Enjeksiyonlar sebebiyle hem yağ hem de dolgu maddeleri için ödenen ücretler bir süre sonra silikondan DAHA PAHALI hale dönerler.

devamı►

Op. Dr. İSMAİL BAYRAM

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
0532 301 1737