Burun Estetiği İçin Doktor Seçimi - İstanbul

Image Description

Burun Estetiği Doktoru Seçerken Yeterli Zamanı Ayırmalısınız

Burun estetiği ameliyatı olmak için Estetik Burun Doktoru Seçimi Yapmak hayatınızda alacağınız en önemli kararlardan biridir. Doğru hekimi bulmak, istenilen sonucu almak için atılmış en önemli adımdır. Estetik Burun Ameliyatını en iyi yapan burun estetiği uzmanını bulmak için zaman ayırmanız gerekir.

Bir kez giydiğiniz bir elbiseyi alırken bile kaç mağaza dolaştığınızı düşünün! Hayatınızda bir kez olacağınız ve yüzünüzün ortasında yaşam boyu size eşlik edecek olan burun ameliyatı için gereken özeni gösterdiğinizden emin olmalısınız.

Burun estetiğinde doktor seçme zor bir iştir!

Sizin için burun estetiği ameliyatınızı en iyi şekilde yapacak Burun Estetiği Doktoru BulmaBurun Estetiği Doktoru Seçme, estetik burun doktor tercihi yapma ve hangi burun estetiği uzmanına ameliyat olmaya  karar vermek zor bir iştir. Çünkü her seçimin iyi yada kötü bir sonucu olur. Sonuç sorumluluk gerektiren bir durumdur. Her konuda olduğu gibi burun estetiği için de iyinin sahibi çoktur; kötünün sahibi yoktur. İstemedikleri bir burun estetiği sonucu ile karşılaşma endişeleri, çevrlerimde gördükleri iyi olmayan burun örnekleri ile yazılı görsel basın yanında sosyal medyada bulunan olumsuz vaka haberleri burun ameliyatı olmak isteyen insanların ameliyat kararlarında ve burun estetiği doktor seçiminde haklı olarak daha dikkatli davranmalarını gerekli kılıyor.

Burun ameliyatınızı yapan doktor sizin için en iyi doktordur

Sizin için en iyi burun estetiği uzmanı; sizin estetik burun ameliyatınızı yapan doktordur. Şundan hiç endişe etmeyin sizi hangi doktor ameliyat ederse etsin elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaktır. Ama şu da herkes tarafından bilinen bir gerçektir; burun estetiği ameliyatı doktora ve estetik burun ameliyatı adayına has özel sanatsal bir işlemdir. Burun Estetiği Sonuçları doktorun kişisel tecrübe, beceri ve bilgisine bağlı olarak mükemmelden, iyiye ve hatta başarısız kötüye kadar değişim gösterebilir. Aynı burun estetiği doktorunun değişik hastalarının sonuçları farklı olduğu gibi; aynı burun estetiği adayını farklı burun doktorları ameliyat ettiği zaman da sonuçlar değişik olacaktır.

Burun Estetiği Olan İnsanlardan Fikir Alın

Burun estetiği ameliyatı için, estetik burun operasyonunuzu güzel biçimde gerçekleştirecek en iyi estetik burun doktoru bulmanın en güvenilir ve en kolay yolu; çevrenizde burun ameliyatı olmuş ve sizin de burnunu beğendiğiniz birinin bilgisine başvurmak ve onun burun operasyonunu yapan doktoru aramak, bulmak ve ondan yardım istemek olacaktır.

Estetik Doktorunuzdan Burun Tasarımı İsteyin

Burun ameliyatınızı gerçekleştirecek doktordan mutlaka bilgisayar ortamında ameliyat sonucunu gösterecek burun estetiği tasarımı isteyin. Böylece burnunuzun nasıl değiştiğini görerek yüzünüzde olabilecek muhtemel değişimi burun ameliyatı öncesi görüp seçme ve vazgeçme şansına sahip olabilirsiniz. Ameliyat öncesi yapılan estetik burun resim tasarımları adeta ameliyatın ve burun estetiği sonucunun sanal bir provası olup çok değerli olduğunu düşünüyorum ve burun ameliyatı öncesi bütün hastalarıma nasıl değişebileceklerini gösteriyorum. Böylece geri dönüşün mümkün olmadığı bir işlemde hem bana hem de hastalarıma faydası olduğunu görüyorum.

Kişinin kendisi için en iyi ve en güzel burun estetiği sonucunu istemesinden daha doğal bir şey olamaz. Bütün doktorlar da en iyi burun estetiği sonucuna ulaşmak için gereken özeni gösterirler. Aynı burun estetiği uzmanın her burun sonuçları aynı olmadığı gibi, aynı hastayı değişik burun estetiği uzmanları ameliyat ettiği zaman da sonuçlar farklı olur.

Estetik burun ameliyatı taklit edilemeyen sanatsal bir çalışmadır. Burun estetiği, ameliyatı yapan doktorun bilgisini el becerisi ile birleştirerek ortaya koyduğu sanat eseri gibidir. Bu yüzden sonuçların benzer ve aynı olmasını beklemek gerçekçi olmaz. İyi bir burun estetiği, başkasına benzeyen değil sizin yüzünüz için en iyi görünümü ve solunumu sunan sonuçlar sağlamalıdır.

Gerçeği Kabul Edecek Olgunluk İçinde Burun Estetiğinin Sonucunu Bekleyin

Burun estetiği operasyonlarında, eski burnunuzu çıkartıp bir kenara koyarak en iyisi ile değiştiremezsiniz. Ancak sahip olduğunuz burundan bir şeyler yapıldığına göre mükemmeli isterken gerçeği kabullenecek kadar da olgun olmalısınız.

Hiç bir burun estetiği deneyimli ve yetenekli bir estetik cerrahın elinde eskisinden daha kötü olmaz.

Hayatınızda bir kez olacağınız burun estetiği ameliyatı için fiyattan önce sonuca odaklanmalısınız!

Burun Estetiği Doktoru seçerken yapılacak en büyük hatalardan biri, cerrahın kişisel tecrübelerinin ne kadar önemli olduğunu dikkate almadan, olmayı düşündüğünüz ameliyatı her cerrahın yapabileceğini düşünmek ve öncelikle ameliyatın fiyatını sorgulamaktır. Ben öncelikle fiyat kriterinin sorgulanmasını olayın ciddiyetinin tam olarak anlaşılamamış olmasına bağlıyorum. Elbette fiyat da önemli bir kriterdir ama, böyle bir durumda sorulması gereken ilk soru olamamalıdır diye düşünüyorum.

En basit şekliyle düşünüldüğünde herhangi bir eşya satın alırken bile, onu beğenirseniz ondan sonra fiyatını düşünürsünüz, bir şeyi beğenmez iseniz fiyatını sormazsınız bile. Beğenmeyeceğiniz bir burun estetiği sonucunun değeri olmaz. Ayrıca size can sıkıntısından başka bir şey kazandırmaz.

Bütün ameliyatların sonucu, özellikle de estetik ameliyatların sonucu cerrahın eğitimine, tecrübesine, kişisel yeteneğine bağlı olarak değişir. Ve asla standart değildir. Burun Ameliyatı, operasyonu yapan cerraha göre, mükemmelden kötüye kadar değişebilir.

Günümüzün teknolojik imkanları bilgiye ve kişilere ulaşımı kolaylaştırmıştır. Ama bu bilgi kirliği ortamında güvenilirliği ve gerçekliği tartışılır. Burun ameliyatı için en iyi bilgi kaynağı, daha önce burun estetiği ve solunum müdahalesi olmuş bir yakından bilgi istemektir. Bildiğiniz ve tanıdığınız sağlık çalışanları da size bu konuda yardımcı olabilir.

Öncesi Sonrası Burun Resimleri Görün

Ameliyatınızı yapacak doktor ile görüşürken daha önce ameliyat ettiği insanların operasyondan önceki ve sonraki burun resimleri sonuçlarını size göstermesini isteyin. Doktorunuzu kırmadan nazikçe daha önceki burun ameliyatlarında karşılaştığı sorunları, ikinci revizyon burun ameliyatı ihtimalini sormalısınız. Eğer burun estetiği de olmayı düşünüyorsanız; ameliyat sonucu hakkında fikir edinmeniz için bilgisayar ortamında sanal burun tasarımı isteyin. Daha önce olmuş burun estetikleri ile burun tasarımı sonuçlarının ne kadar benzer olduğuna bakın. Görüşme sırasında doktorunuzun gözlerinin içine bakın ve konuşmalarını büyük bir dikkatle dinleyin.

Bütün bu bilgiler ışığında, bir kaç doktor ile görüştükten sonra kendinize en az iki tam gün zaman ayırın. İyice düşündükten sonra hakkınızda en hayırlısının olmasını dileyin ve kararınız verin. En doğru karar sizi en iyi sonuca ulaştırır. Ama bundan tam emin olunamaz ve her zaman belirsizlik olacaktır.

Şundan hiç endişe etmedim ve hastalarım ile her zaman bunu açık yüreklilik ile samimi bir şekilde paylaştım. "Herkes, her ameliyatında en iyi sonucu elde etmek ister". Bütün doktorlar her ameliyatında mükemmel sonuçlar arzular. Tüm hastaların da kendisi için en iyisini istediğinden kimsenin şüphesi yoktur.

Burun estetiği ameliyatı için doktorunuz seçtikten sonra artık ona güvenin sizin için en iyisini yapmaya çalışacağından endişe etmeyin. Çünkü estetik burun ameliyatının sonuçları sizin kadar estetik cerrahınızı da etkileyecektir. Çünkü mutlu hastalar doktora yeni hastalar getirir. Bundan daha da önemlisi burun estetiği iyileşince; kontrole gelen hastanın, hayat dolu ve içten bir gülümseme ile hocam ellerinize sağlık Allah sizden razı olsun demesi belki de hiç bir şey ile ölçülemeyecek kadar değerlidir. Zaten doktora da güç veren ve onu her ameliyatında daha iyisini yapmaya teşvik eden kaynak da bu olsa gerek.

Seçiminizin hayatınıza güzellikle katması dileğiyle...

Op. Dr. İSMAİL BAYRAM

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
0532 301 1737