Burun Estetiği Ameliyatı Planı & İstanbul & Op. Dr. İsmail Bayram

Image Description
burun estetiği planlaması

Burun Estetiği Planlanması Nedir ve Nasıl Yapılır?

Burun estetiği ameliyatlarının planlanması çok önemlidir! Bütün işlerde olduğu gibi estetik burun ameliyatlarında da iyi bir plan yapılması başarılı sonuçlar için bir zorunluluktur. Burun Ameliyatı için ideal planlama yeterli bilgi birikimi, mesleki beceri ve tecrübe gerektirir. Doğru bir burun estetiği planlaması ile maharetli ellerde harika sonuçlar almak hiç de zor değildir.

Planlamada Burun Tasarımı ve Analizi

Burun Estetiği Ameliyatının başarısı operasyon öncesi hazırlık ile başlar. Estetik burun ameliyatı öncesi iyi bir planlama başarılı sonuçlar alabilmek için şarttır. Ameliyat ön görüşmesi için ofisime başvuran bütün burun ameliyatı adaylarına mutlaka bilgisayarda burun tasarım çalışması yapıyorum. Bu onların ameliyat sonrası nasıl bir burun ve yüz görüntüsüne sahip olacakları konusunda bilgilenmelerini sağlayarak burun ameliyatı öncesi heyecanlarını azaltıyor.

Burun Ameliyatı Öncesi İkili Görüşme

Doktorunuzla aranızda iyi bir iletişim kurmak çok önemlidir. Bütün istek ve beklentilerinizi sıkılmadan samimi ve açık yüreklilik ile doktorunuzla paylaşmalısınız. Özellikle, burun estetiği ameliyatı ilgili beklentileriniz ve ameliyatın sonuçları hakkında aklınıza gelen tüm soruları cerrahınıza sormaktan çekinmeyiniz.

Estetik Cerrahınız sizi dinledikten sonra burnunuzun ve yüzünüzün yapısını inceleyecek ve sizin için mümkün olan ihtimalleri anlatacaktır. Burun kemiklerinizin ve kıkırdaklarınızın yapısı, yüzünüzün şekli, cildinizin kalınlığı, yaşınız ve beklentileriniz temel tartışma konularıdır.

Estetik Cerrahınız, kullanacağı anestezi ve ameliyat tekniğini, ameliyatın yapılacağı ortamı, risklerini, maliyeti ve varsa diğer seçenekleri açıklayacaktır. Çoğu sağlık sigortası poliçeleri, tamamıyla estetik amaçlı olan bu ameliyatı kapsamına almaz.

Uzun yıllar önce olsa bile daha önce geçirdiğiniz herhangi burun ameliyatı veya burun tedavisini, varsa alerji veya solunum güçlüğünüzü, kullandığınız ilaçları sıkılmadan mutlaka doktorunuza söylemelisiniz.

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
SVG

Adres

Büyükdere Caddesi NO: 24 Hukukçular Sitesi Daire NO: 20 Şişli / İSTANBUL

0532 301 1737